Cal2- vše o hrách po síti

administraci !!! Stránky přesunuty zde: zde www.raidy.wz.cz

Bannery

GamePark.cz MailForm.cz 180 návštěvníků za hodinu pro váš web zdarma :)) Toplink - katalog odkazů

O hře

Kal je mmorpg (massive multiplayer online role playing game) - to znamená, že mnoho lidí najednou po internetu hraje za své postavičky a vylepšuje je. V RPG hrách se postavičky obvykle zlepšují třemi způsoby: Získáváním lepší výbavy (lepší meč, brnění, luk...),levelováním a questy. Level vám umožní zesílit, více vydržet, silněji kouzlit či přesnějí střílet šípy apd. - vy sami si vyberete v čem se vaše postavička má zlepšit. Abyste dostali level, potřebujete sbírat zkušenosti (Experience), které získáte zabíjením příšer či plněním úkolů.


Tvorba postavy

Vyberete jeden ze tří serverů,nejčastějším je server prostřední ,,Naraeha¨ zadáte své ID a heslo. Poté se vám zpřístupní obrazovka pro výběr / tvorbu postavy. V Kal Online si můžete vybrat ze 3 povolání. Lučištník, mág a bojovník. S volbou povolání se zároveň vybere i pohlaví vaší postavičky. Zvolíte vzhled vaši postavičky, rozdělíte pár bodů podle uvážení a můžete začít hrát.

Skill pointy označené * jsou asi nejduležitější.

*Agility - obrana
*Streng- útok
*Healt- zdravý
Winsdown- magie
inteligence - inteligence.


Začátky

Začínáte v přístavu. Ten funguje jako shromaždiště hráčů, místo pro obchod a komunikaci. Jsou tu NPC (počítačem řízené postavy), které vám prodají za patřičný peníz nějaké ty zbraně či brnění. Za penězi a zkušenostmi se vydejte do kopců za městem. Zabíjejte malé démony. Barva nepřítele znázorňuje jeho obtížnost. Zelený je lehký, žlutý je výzva a červený je příliš silný. Pro hladké levelování je dobré zabíjet zelené moby (počítačem řízená potvora). Po zabití potvory vyberte dvojkou " dodělávací skill" a pravým myšítkem ho aktivujte. To moba dodělá a vás uzdraví. Občas z moba po jeho zabití vypadne loot (kořist)- peníze nebo předmět/y.


Klávesové zkratky:

I - Inventář, místo pro vaše předměty

C - Obrazovka s infem o vaší postavičce

X - Postavička si dřepne a odpočívá

Z - Postavička se rychle rozběhne (konzumuje magickou energii)

F - Friend list, kde můžete přidávat přátele, a pak jim psát

Space - Lootování (sebrání kořisti)Rybaření

Rybaření je jednochudé, stačí si koupit u merchanta (npc) FISH TRAP která stoji asi 45. Pak už jenom být v nějaké vesnici z přístavem a najít npc kterého se zeptáte na rybaření.Potom jen zvolíte možnost aby vás teleportoval (přesunul) na ostrov na kterém najdete npc na kterého kliknete a poprosíte aby vám nachodil fish trap. pak už jenom čekáte aby jste měl 100% a chytnete rybu. Rybaření doporučuji v tom případě když víte že třeba někam pojedete a necháte váš komp bežet .

 
Cal2- vše o hrách po síti